Авіньйон. Франція

Кто из нас не любит с пользой проводить свое свободное время? Азртные игры, казино, игровые автоматы в Джокер Клубе помогут весело провести время, тут огромное количество увлекательных игр, в которые можно играть как на деньги, так и бесплатно.

Отже! Давньоримський Авеню — «Пан вод» — безсумнівно один з найбільш елегантних міст в Провансі. З 1309 року на цілих 70 з гаком років став столицею католицького світу в період так званого «Авіньйонського полону Церкви». Авіньйон єдине місто на планеті крім Риму, який спромігся бути резиденцією глави католицької церкви.

Авіньйонське вигнання пап тривало весь XIV століття (1309-1377) і було пов’язане з політичною плутаниною в Римі. Там з’ясовували свої відносини феодальні пологи, мало звертають увагу на авторитет понтифіків. У цій ситуації пап покликав до Франції король Філіп Красивий, бажаючи з їх допомогою зміцнити свою владу. За цей час сім пап були на авиньонском престолі, і всі вони були французами. Ще цей період називають «вавилонським полоном». Авіньйон XIV століття був попон прохачів з усієї Європи, сюди стікалися авантюристи і трубадури, принци і лицарі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*