Хотінь-Кияниця-Бітиця (фото)

У продовження прогулянки селом Хотінь ми відвідали парк, в якому в позаминулому столітті було зведено палац. Нині від нього лишилося тільки два флігелі, але навіть їх розміри дають змогу уявити, що і центральна споруда було досить величною. Тож, один з фотоальбомів присвячений повністю Хотінському палацу. Наступний висвітлює наступний шлях — через села Іволжанське та Кияницю (теж зі старовинним палацом) до Димового яру, де місцями довелося йти пішки, бо дорога місцями нагадувала озеро. В останньому фотоальбомі ми повернулися на асфальт і, після оглядин Вакулівщини та Бітиці повернулися у Суми.

 

Один з флігелів Хотінського палацу

Один з флігелів Хотінського палацу

 

Палац у селі Кияниця

Палац у селі Кияниця

 

Халепа у Димовому ярі

Халепа у Димовому ярі

 

Руїни церкви в селі Бітиця

Руїни церкви в селі Бітиця

 

Церква різвда Іоана Предтечі в Сумах

Церква різвда Іоана Предтечі в Сумах

 

PS. Наш маршрут пролягав через населені пункти з досить цікавими біографіями. Зокрема, про Стецьківку є замітка на сайті travelua.com.ua, про Хотінь — ukraina.turmir.com, а найбільше уваги приділяють Кияниці, наприклад, на сайті caravanua.com.

2 комментария к “Хотінь-Кияниця-Бітиця (фото)

  1. Да, зрелище, конечно печальное. Почему у нас такой упадок во всем. Наша гордость — это руины и грязь, ну еще бездомные животные. Только что вернулся с Польши, по сравнению с Украиной — это рай! Все вычищено, вылизано, велосипедные дорожки, а дороги — это сказка.

  2. Так, у певному сенсі Ви праві. Але якщо подивитися на це під іншим кутом зору, то можна побачити і певний позитив. Адже, якби всі ті обєкти, що ми бачили, не були нічийними, подорож по ним стала б значно витратнішою. Бо власникам же потрібно буде якось відшкодовувати вартість реставрації та утримання — і це брали б з мандрівників.

Комментарии запрещены